Specjalista ds. zapewnienia jakości

      Obowiązki:
•    Udział w tworzeniu, prowadzeniu i nadzorowaniu systemu zarządzania jakością w  zakładzie produkcji preform  (GHP, GMP, HACCP),
•    Audyty wewnętrzne  na zgodność ze standardami  IFS/ BRC,
•    Kontrola jakości surowca oraz wyrobu gotowego w zakładzie produkcji preform,
•    Tworzenie dokumentacji systemowej, raportów, sprawozdań w zakresie ochrony środowiska,
•    Obsługę gospodarki odpadowej w zakładzie  produkcji preform,
•    Nadzór i kontrolę parametrów wynikających z przepisów prawa.

       Wymagania:
•    Znajomość zagadnień jakości produkcji,
•    Znajomość HACCP,GMP,GHP,
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
•    Prawo jazdy.

       Dane Dobrowolne:
•    Wykształcenie kierunkowe ,
•    Mile widziana znajomość systemów BRC, IFS , HACCP,
•    Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów,
•    Umiejętność współpracy oraz konsekwencja w działaniu,
•    Skrupulatność i sumienność,
•    Dobre zdolności organizacyjne,
•    Znajomość MS Office.

        W zamian oferujemy:
•    Faktyczny udział i wpływ na realizowane projekty,
•    Pełne wyzwań, ambitne, koncepcyjne zadania,
•    Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    Możliwość rozwoju i szkoleń,
•    Dofinansowanie karnetów sportowych,
•    Pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy składać do dnia  14.03.2020 . na adres:
Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl  z dopiskiem na kopercie bądź
w tytule wiadomości: „Specjalista ds. Jakości”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Administratorem danych jest SOKPOL SP. Z O.O. z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam  dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.