W ramach wolnych mocy produkcyjnych firma podejmuje usługowy rozlew soków i napojów w butelki szklane i plastikowe, opakowania kartonowe o różnych pojemnościach - profesjonalna linia rozlewnicza. Specjalizujemy się w rozlewie soków tłoczonych (NFC) w tym takze w opakowaniach bag-in-box.  Posiadamy certyfikowany system ISO 22000:2006.

Jesteśmy firmą produkcyjną z możliwościami rozlewu każdego rodzaju napojów, syropów,soków itp. w butelkach PET oraz szklanych pod indywidualne zamówienie. Kompleksowo realizujemy każde zamówienie, etykieta, butelka,receptury, opakowanie. Wysoka jakość, zapraszamy do współpracy.

napoje, napoje izotoniczne, wody smakowe w opakowanich PET

soki tłoczone, soki nfc, soki 100%, nektary, smoothie, koktajle w opakowaniach kartonowych, szklanych oraz PET.

Syropy przeciery w opakowanich szklanych

Musy w saszetkach

Sokpol jest producentem syropów, napojów, wód funkcjonalnych pod marką zamawiającego, jak również pod swoimi markami. Ważnym elementem naszej działalności jest też co-packing, czyli rozlew usługowy dla znanych marek napojowych oraz sieci supermarketów. Sokpol stale rozwija, opracowuje i produkuje wyroby zgodnie z aktualnymi trendami i potrzebami konsumentó. Tak szeroki asortyment możemy wprowadzać na rynek dzięki świetnemu zespołowi R&D, nowoczesnym urządzeniom produkcyjnym oraz nowoczesnemu systemowi zarządzania jakością. Istotnym obszarem naszych działalności jest też analiza sytuacji na rozwiniętych rynkach w ww. kategoriach w poszukiwaniu nowych koncepcji produktowych i składników funkcjonalnych. Sokpol jest liderem na rynku polskim i europejskim w produkcji napojów, soków syropów owocowych.